Нови Искър

Сайт на район Нови Искър

  • Увеличете шрифта
  • Шрифт по подразбиране
  • Намалете шрифта
Грешка
  • Грешка при зареждане на данните.

Кметовете на София

Манолаки Ташев
10.2.1878 - 8.6.1878


Димитър Хаджикоцев
9.6.1878 - 1.8.1878


Димитър Димов
2.8.1878 - 29.12.1878

Тодораки Пешев
30.12.1878 - 13.9.1879


Димитър Трайкович
14.9.1879 - 30.6.1880


Тодор Икономов
1.7.1880 - 30.12.1880

Никола Даскалов
Иван Хаджиенов
1.10.1881 - 29.4.1883


Никола Сукнаров
30.4.1883 - 27.12.1883

Димитър Хаджикоцев
28.12.1883 - 9.5.1884


Тодораки Пешев
10.5.1884 - 24.8.1885


Иван Славейков
25.8.1885 - 19.10.1886

Йосиф Ковачев
20.10.1886 - 1.11.1887


Никола Даскалов
21.11.1887 - 31.8.1888


Димитър Петков
1.9.1888 - 7.10.1893

Христо Благоев
18.10.1893 - 31.5.1894


Иван Грозев
16.7.1894 - 15.7.1895


Д-р Димитър Моллов
16.7.1895 - 30.9.1896

Григор Д. Начович
1.10.1896 - 7.4.1897


Димитър М. Яблански
8.4.1897 - 11.4.1899


Христо Г. Попов
12.4.1899 - 4.1.1901

Петър Чернев
4.4.1901 - 23.9.1903


Петко Николов
2.3.1904 - 7.7.1905


Мартин С. Тодоров
8.7.1905 - 21.3.1908

Д-р Георги Сарафов
22.3.1908 - 31.3.1908
Атанас А. Хранов
1.4.1908 - 31.7.1908
Евстати Кирков
1.8.1908 - 18.10.1910

Константин Батолов
1.11.1910 - 17.8.1911


Харалампи Карастоянов
27.9.1911 - 22.5.1912
Иван Д. Гешов
23.5.1912 - 11.2.1914

инж. Петко Тодоров
12.2.1914 - 18.3.1915


Ради Радев
23.6.1915 - 11.8.1918


д-р Георги Ив. Калинков
12.9.1918 - 5.9.1920

Константин Батолов
6.9.1920 - 8.6.1922


Крум Попов
8.6.1922 - 9.6.1923


Иван Площаков
10.6.1923 - 13.7.1924

Паскал Паскалев
14.7.1924 - 16.4.1925


Георги Маджаров
10.6.1925 - 13.11.1925


ген.о.з. Владимир Вазов
7.4.1926 - 14.3.1932

Боян Начов
14.3.1932 - 20.2.1933


д-р Харалампи Орошаков
20.2.1933 - 25.5.1934


инж. Иван Иванов
25.5.1934 - 9.9.1944

Петър Славински
10.9.1944 - 19.9.1944


проф.инж.Алекси Квартирников
23.9.1944 - 22.3.1945


Никола Бронзов
22.3.1945 - 29.10.1945

Славчо Стоилов
1.11.1945 - 2.3.1948


проф. Добри Брадистилов
2.3.1948 - 27.5.1949


Тодор Живков
27.5.1949 - 1.11.1949

д-р Иван Пашов
1.11.1949 - 22.12.1952


Димитър Попов
22.12.1952 - 7.9.1961


Георги Петков
7.9.1961 - 20.9.1967

арх. Георги Стоилов
20.9.1967 - 11.11.1971


Иван Панев
11.11.1971 - 5.12.1977


Петър Междуречки
7.3.1978 - 15.4.1986

инж. Стефан Нинов
15.4.1986 - 27.7.1990


Александър Каракачанов
17.10.1990 - 20.10.1991


проф.инж. Александър Янчулев
21.10.1991 - 1995

Стефан Софиянски
19.11.1995 - 29.6.2005


Минко Герджиков
от 30.6.2005 до 09.11.2005


ген. Бойко Борисов
от 10.11.2005 до 15. 11.2009


Йорданка Фандъкова
15. 11. 2009

.
Последно променен на Петък, 23 Март 2012 19:17  

Вертеринарна клиника Нови Искър

Ветеринарен кабинет
Нови Искър

-  Лечение
-  Профилактика
-  Микрочипиране
-  Подстригване

GSM: 0899 831 916

.
Продължава...

 

В момента има 19 посетителя в сайта

 

Tyxo.bg counter


Сайт на с. Доброславци